Про сучасний хліб
Без категорії

І ще раз про сучасний хліб

І ще раз про сучасний хліб: це одне з найстрашніших винаходів людства

Кандидат медичних наук, лікар-натуропат, Віктор Хрущов:

Я виключив зі свого (і своїх пацієнтів) харчування сучасний хліб. Справа в тому, що якщо ми їмо дріжджовий хліб, то дріжджі, потрапляючи в нашу кров, починають розмножуватися, споживають наші вітаміни, мікроелементи, білки. І в той же час вони виділяють продукти своєї життєдіяльності – токсини. Тобто дріжджі паразитують в нашому організмі. І ось сучасний хліб я вважаю одним з найстрашніших винаходів людства.

Сучасні дріжджі під час випічки йдуть в капсули з клейковини. А в кишечнику звільняються з цих капсул і пошкоджують слизову, порушують нормальну мікрофлору кишечника. Більш того, вони паразитують не тільки в кишечнику, але і в плазмі крові живуть і вільно розмножуються (в основному брунькуванням). Це може закінчитися різними типами інтоксикації, грибковими захворюваннями, порушенням імунітету, що може привести до багатьох хронічних хвороб і пухлинних процесів.

І якщо припинити їсти сучасний дріжджовий хліб – то, тільки через 5 років ми не виявимо дріжджових клітин в плазмі крові.

До 40-вих років використовувалися дріжджі зовсім іншого вигляду. Їх ще називали “хмелевими”. Ці дріжджі не були антагоністами людської симбіотичної мікрофлори (тобто, не вбивали корисних бактерій, що мешкають в товстому кишечнику), але тісто сходило близько доби, що не влаштовувало пекарів.

Щоб інтенсифікувати виробничий процес, почали використовувати дріжджі зовсім іншого роду, які офіційно (і це відкрита інформація) вважаються “умовно патогенними мікроорганізмами”, тобто такими, які викликають захворювання при певних умовах, це те, що зараз називають “термофільними дріжджами”.

Тісто сходить на таких дріжджах приблизно за годину. Термофільні дріжджі, які зараз використовуються в хлібопеченні є антагоністом симбіотичної мікрофлори людини.

Це означає те, що виділення цих дріжджів вбивають в товстому кишечнику тих мікробів, які в нормі повинні продукувати вітаміни, незамінні амінокислоти, корисні біологічно активні речовини і багато іншого, необхідного людському тілу для повноцінного функціонування, тобто для здоров’я.

Існує близько 500 видів дріжджових грибів. Найнебезпечніших для людини – близько 30.

В останні роки грибковими захворюваннями хворіють поголовно, майже всі, причому аптечними ліками вони не лікуються.

За різними оцінками, поширеність мікозів охоплює 80% дорослого населення і 95% дитячого. В останні роки відзначається тенденція до збільшення захворюваності мікозами не тільки у дорослих, але і у дітей. Особливо складними системними мікозами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *