Поради тим, хто вирішив стати вегетаріанцем
Без категорії

Поради тим, хто вирішив стати вегетаріанцем

1. Наберись терпіння!

2. Найближчим часом всі твої знайомі будуть наполегливо цікавитися, звідки ти береш білок і незамінні амінокислоти. Постарайся не сперечатися з ними і ненав’язливо нагадай про 1,5 мільярда жителів Індії, велика частина з яких вегетаріанці. Далеко не всі будуть готові прийняти це. Тому наберися терпіння…

3 Твоїм головним джерелом білка будуть бобові і горіхи. Зверни на них увагу і подружися з ними! У перший час може здатися, що їсти нічого, але…

5. Якщо ти знайдеш бувалого вегетаріанця і запитаєш його про те, чим він харчується, то зрозумієш, що головна зброя вегетаріанства – це спеції. При їх правильному використанні їжа набуває чарівних властивостей! Вона стає дуже смачною, різноманітною і корисною.

6. І, звичайно, головний постачальник спецій – Індія, але… Якщо тобі незвична гостра їжа, не починай із сумішей індійських спецій. Вони надовго можуть відбити бажання їсти вегетаріанську їжу. Спробуй почати з куркуми, коріандру, кумина. Однак… Використовувати спеції на свій розсуд, без інструкції, може виявитися не найкращою ідеєю. Почни з перевірених пропорцій, які ти легко зможеш знайти на сайтах вегетаріанської кулінарії. Там же ти зможеш прочитати про всі чарівні властивості і поєднаннях спецій.

7. Приготуйся до того, що зможеш висипатися за менший час і вранці будеш бадьорим і веселим!

8. Протримавшись хоча б два тижні, ти відчуєш подяку організму і, швидше за все, бажання продовжувати в тому ж дусі. Якщо “дбайливе” оточення не встигне відмовити тебе від цієї затії. Тому, будь стійким!

9. Чим більше на планеті буде вегетаріанців, тим менше буде страждань.

10. Пригощай вегетаріанською їжею тих, хто ще не перейшов на неї. Цим ти зробиш світ краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *