У США будуть підтримувати вегетаріанців
Без категорії

У США будуть підтримувати вегетаріанців залишатися такими все життя

У жовтні 2017 року США була запущена підтримки Nutrinic LIPPD, яка допомагає новоспеченим веганам оволодіти навичками свого нового способу життя за допомогою професійної підтримки. Мета програми – допомогти людям стати веганами на все життя.

«Інтерес до веганських дієт знаходиться на рекордно високому рівні: зростає кількість документальних фільмів, лікарів і спортсменів, які розповідають про переваги веганства, – сказав провідний дієтолог програми Метт Руссіньо. – Але більшість людей просто не знають, як почати і подолати проблеми, пов’язані з їжею. LIPPD виходить за рамки знань, вчить навичкам довгострокового успіху і не є обмежувальним. Наша філософія – це сила влади над силою волі! »

Шеститижнева онлайн-програма націлена на те, щоб охопити 86 мільйонів дорослих американців, яким в даний час діагностували преддіабет, і інших, хто зацікавлений в тому, щоб відмовитися від продуктів тваринного походження. Учасникам будуть доступні 15 відео-курсів, сеанси з дієтологами-веганами і база даних рецептів на основі рослинних продуктів.

«Це ніколи не робилося раніше, – сказав Руссіньо. – І ми дуже раді допомогти людям стати здоровими ».

Джерело: VegNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *