Вегетаріанські десерти — здорова альтернатива пристрасті до солодощів
Без категорії

Вегетаріанські десерти — здорова альтернатива пристрасті до солодощів

Важко відшукати людину, котра не полюбляла б поласувати смачним десертом або жменькою печива після вечері чи просто за філіжанкою кави. Але наскільки сильно ми б не обожнювали десерти, в глибині душі ми знаємо, яку шкоду вони можуть завдати для нашого здоров’я та загального самопочуття.

Що робить десерти шкідливими для здоров’я?

Більшість звичайних десертів, які ми найчастіше обираємо на полицях магазинів, містять трансжири та рафіновані вуглеводи, а поживні речовини у них практично відсутні. Всі улюблені солодощі часто готуються з рафінованого білого цукру, білого борошна та трансжирів, що робить з них тандем високого рівня холестерину і підвищеного ризику діабету на тарілці! Молочні продукти, що використовуються у звичайних десертах, такі як масло та сир, містять величезну кількість жиру та холестерину. Саме тому, з’їдаючи черговий шматок торта, крім задоволення ви відчуваєте ще й провину за шкоду, заподіяну своєму організму.

Однак існують альтернативні способи насолодитися десертом без шкоди здоров’ю та неприємного осаду на душі, та навіть із користю і без втрати смаку. Ідеальне рішення — вегетаріанські десерти!

Вегетаріанські десерти та вегетаріанські солодощі готуються з якісних та здорових інгредієнтів з використанням натуральних продуктів — фруктів, горіхів, меду тощо. При цьому вегетаріанські десерти ще й приготовані без продуктів тваринного походження. Це означає, що такі ласощі мають високий поживний потенціал та зберігають максимальну користь усіх продуктів. Вегетаріанські десерти — найздоровіша заміна традиційним ласощам, котра зберігає той самий смак і солодкість.

Чому вегетаріанські десерти корисніші за звичайні

  1. Ненасичені жири: більше поживних речовин, менше холестерину.

Ненасичені жири є одним із основних компонентів здорового харчування та містяться в інгредієнтах вегетаріанських десертів. Продукти з ненасиченими жирами не лише знижують рівень холестерину, але й допомагають контролювати запалення, зміцнюють клітинні мембрани в організмі та знижують ризик ревматоїдного артриту. Інгредієнти, що використовуються у вегетаріанських десертах, збагачені ненасиченими жирними кислотами та мають високу поживну цінність.

  1. Інгредієнти з високим вмістом клітковини.

Харчові волокна є важливим компонентом їжі. На відміну від інших харчових компонентів, таких як вуглеводи, білки або жири, наш організм не перетравлює клітковину. При достатньому споживанні рідини ваше тіло може легко розщепити клітковину, поглинути і вона відносно непошкоджена зможе рухатися вниз стравоходом. Багато досліджень показують, що достатнє споживання клітковини допомагає значно знизити ризик хронічних захворювань, ожиріння, діабету. Лікарі рекомендують вживати клітковину щодня, а вегетаріанськісолодощі містять такі продукти, як фініки, горіхи, фрукти, боби, цілісні зерна тощо, багаті на клітковину та інші поживні речовини.

  1. Ідеальне вирішення проблеми непереносимості лактози

Якщо у вас непереносимість лактози або ви дотримуєтеся безмолочної дієти, але при цьому полюбляєте солодке, вегетаріанськісолодощі — неповторне задоволення без почуття провини. Попри те, що Вегетарианские десерти не містять молока, молочних продуктів, яєць та інших продуктів тваринного походження, вони зберігають соковитий та апетитний смак. Варто зауважити, що веган торти на рослинному молоці на смак нічим не відрізняються від звичайних, але при цьому немає жодної шкоди ні для вашого здоров’я, ні для природи.

Де скуштувати смачні вегетаріанські десерти

За свіжими смачними та корисними десертами в Києві вирушайте в EcoBuffet! Ви зможете скуштувати морозиво, цукерки, печиво, торти та інші веганські та вегетаріанські солодощі у кафе або замовити доставку додому через сервіс Glovo. Переконайтеся особисто, що корисні десерти існують і вони, до того ж, ще й набагато смачніші за звичні всім «шкідливості»!