Здорове харчування - шлях до здоров'я, до гармонії з собою і світом
Без категорії

Здорове харчування – шлях до здоров’я, до гармонії з собою і світом

Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля – ця стара приказка точно і вірно відображає наскільки ж залежить наше життя, наше відчуття себе в світі, від стану нашого фізичного і психічного здоров’я.

Людина, така ж частина всесвіту, як і будь-який птах, дерево або квітка. Людство ставало на ноги, міцніло і розвивалося, пристосовуючись до навколишньої природи, налаштовуючи себе на її звучання, як налаштовують музичний інструмент на камертон. Це звучання і зараз чути в нас – це та гармонія і благополуччя, коли здорове наше тіло, наші думки і почуття.

Бути здоровим – так само природно, як бути частиною природи, чути її в собі. Але останні кілька століть внесли серйозні корективи в спосіб життя людини у всіх куточках Землі. Розвиток промисловості, сільського господарства, транспортної сфери, медицини – все це змінило світ, в якому жила і розвивалася людина, до невпізнання.

І голос внутрішньої гармонії ставав все тихіше, поки не зник зовсім. Важке міське повітря, темп життя, який не залишає часу на те, щоб прислухатися до себе, нескінченні стреси і постійна втома – ось що зараз відчуває людина замість внутрішньої гармонії. Не додає здоров’я і їжа – у вічному поспіху їжа перетворюється в перекушування на ходу, коли доведеться, і чим попало. Так крапля за краплею, з кожним вдихом і кожним ковтком, ми втрачаємо безцінний дар здоров’я, який даний нам природою. Але ж так хочеться жити наповненим життям і прожити не просто довго, а і на схилі своїх днів бути активним і здоровим.

Повернутися до гармонії з природою, відчути себе здоровим, – як це зробити в умовах сучасного мегаполісу? Звичайно, свіже гірське повітря в умовах міста недоступне, та й без стресів вдома і на роботі, навряд чи вдасться обійтися. Але є те, на що ми можемо вплинути – це наше харчування, і це найвагоміший фактор, який безпосередньо впливає на стан нашого здоров’я. Наповнюючи себе їжею, ми будуємо своє тіло, кожна наша клітина складається з елементів тих продуктів, які ми їмо. Правильне харчування і здорові продукти –натуральні, живі, приготовані з душею і розумінням основ правильного харчування, подарують кожній клітині тіла силу і енергію, а внутрішнє здоров’я неминуче відіб’ється на зовнішній привабливості і, звичайно, на душевному стані і сприйнятті світу.

Правильне харчування для здоров’я – це одночасно і складно, і просто. Складно тому, що, звикнувши до напівфабрикатів, фаст фуду і традиційно готуючи домашні страви, популярні ще п’ятдесят років тому, – перебудуватися досить складно. Необхідно розібратися в складі продуктів, у впливі способу їх приготування на користь готової страви. Все це вимагає часу, якого завжди не вистачає. Але здорове харчування, це може бути просто – просто, якщо довірити своє харчування професіоналам. У мережі вегетаріанських кафе ЕкоБуфет працюють саме такі люди – професіонали, які досконально знають всі деталі і нюанси приготування їжі, поєднання продуктів і їх склад, для того, щоб Ваш обід приніс Вам максимальну користь. Всі співробітники кафе – Ваші однодумці, які поділяють ідеї здорового харчування і способу життя – вони готові стати Вашими надійними союзниками на шляху до здоров’я і гармонії.

Рецептура кожного блюда, яке пропонується гостям в кафе ЕкоБуфет або на сторінках його інтернет-магазину, ретельно продумана, відібрані тільки ті продукти, які абсолютно відповідають правилам здорового харчування і безумовно поєднуються один з одним. А ще наш девіз – «Здорово – смачно!», Тому кожен сніданок, обід і вечерю з нами, не тільки наповнить Вас здоров’ям, але і подарує задоволення від смачної їжі.

Правильне харчування – це шлях до здоров’я і гармонії, до довголіття і високої якості життя. Ми раді, що можемо розділити цей шлях разом з Вами і щасливі бачити Вас своїми гостями!

Пригощайтеся на здоров’я!