Бездріжджовий хліб - користь для здоров'я кожен день!
Блог

Бездріжджовий хліб – користь для здоров’я кожен день!

Ми те що ми їмо. Цьому вислову багато років, але він до цих пір не втратив своєї актуальності, і не втратить ніколи для тих, хто розуміє, що здоров’я – цінність, для якої немає одиниць виміру і немає альтернативи. На щастя, останнім часом все більше людей починають усвідомлювати те, що тільки вони відповідають за своє здоров’я і за своє життя. Усвідомленість і відповідальний підхід до свого здоров’я, природно призводить і до потреби в здорових, повноцінних продуктах харчування. Особливо багато питань виникає з приводу самого звичайного, простого і повсякденного продукту – хліба. І це зрозуміло, адже цей продукт присутній в нашому раціоні щодня, доповнює майже кожен прийом їжі, а іноді і замінює його. А значить – впливає на наш організм набагато серйозніше, ніж будь-який інший продукт, який можливо не корисний, але включається в раціон рідко.

Булочки, хлібці, багет, коржі і батони – видів хліба безліч, але розділити його можна на дві головні категорії – це дріжджовий хліб і бездріжджовий. Давно відомо, що бездріжджовий, живий хліб відрізняється рядом очевидних переваг в порівнянні з хлібом дріжджовим.

Насправді, хліб, при приготуванні якого використовувалися пекарські дріжджі, стали виготовляти тільки після Другої Світової війни – час вимагав від виробництва «швидше і дешевше». Це стосувалося всього, в тому числі і хліба. Виробництво хлібних виробів стало простіше і дешевше, але, на жаль, як це завжди буває – на шкоду якості.

До того, як пекарські дріжджі стали повсюдно використовуватися у виробництві хліба, він випікався на заквасках – живих дріжджах, що було довше і дорожче, але набагато корисніше! Хліб на заквасках або як його називають, живий хліб, люди пекли тисячоліттями, з тих самих пір, як навчилися перетирати злакові зерна в борошно. Такий хліб, на відміну від дріжджового, не викликає порушення балансу мікрофлори кишечника, не провокує розвитку запалення його слизової оболонки і бродіння. Більш того, ряд зарубіжних дослідників стверджує, що вживання дріжджів в їжу, може сприяти розвитку і більш серйозних захворювань. Саме тому, лікарі рекомендують обмежувати вживання дріжджового хліба і ні в якому разі не вживати його свіжоспеченим.

Здоров’я – найбільша цінність, йому немає альтернативи, але альтернатива дріжджовому хлібу є! Досить просто повернутися до наших коренів, згадати про часи, коли люди і природа чули один одного і в ціні було все живе і справжнє!

Безперечна користь від бездріжджового хліба робить його незамінним продуктом в нашому щоденному харчуванні, основою хорошого самопочуття, тілесного і душевного комфорту:

  • Відчуття легкості і комфорту цілий день. Бездріжджовий хліб не порушує тонкий баланс кишкової мікрофлори, а значить такі неприємності, як здуття і відчуття тяжкості в шлунку не будуть супроводжувати Ваш день.
  • Хліб на живих дріжджах – ідеальний продукт для підтримки здорового обміну речовин. У такого хліба не високий глікемічний індекс, що позитивно впливає на обмін речовин, що особливо актуально для тих, хто стежить за своєю вагою.
  • Не тільки здоров’я, а й краса! Зовнішня привабливість, як одна з ознак внутрішнього здоров’я, займає не останнє місце в переліку цінностей сучасної людини. Вживання хліба на живих дріжджах, завдяки тривалому почуттю ситості, яке він дарує, позитивному впливу на мікрофлору кишечника і метаболізм в цілому, допоможе підтримувати оптимальну вагу, зберігати фігуру підтягнутою в будь-якому віці і отримувати задоволення від чистої, здорової шкіри обличчя, блискучого волосся, почуття бадьорості і невичерпної енергії!
  • Здорове харчування має бути смачним! Бездріжджова випічка – це ще і неймовірно смачно! Причому такий хліб довго не черствіє, а навіть перетворившись в сухарики, стане смачним і корисним доповненням до салату з свіжих овочів або супів-пюре.

Слід пам’ятати, що здоров’я, енергію і красу подарує тільки той бездріжджовий хліб, який приготовлений у відповідності з усіма правилами здорового харчування. А це, на жаль, не завжди так! Для того, щоб прискорити процес виготовлення бездріжджового хліба, зробити його більш пишним і привабливим, часто використовуються речовини, які не приносять користі здоров’ю, а іноді і по – справжньому шкідливі. Такий хліб, хоч і є бездріжджовий, але не має всіх переваг справжнього, натурального і живого хліба на заквасках.

Звичайно, можна випікати бездріжджовий хліб на натуральних заквасках самостійно – тоді можна бути впевненим в його якості. Але ритм сучасного життя далекий від розміреного темпу життя наших предків. Робота, хобі, сім’я – на це потрібні не тільки сили, а й час! А адже випікання хліба вимагає не тільки уважного ставлення до якості вихідних продуктів і строгого дотримання технології – він буде корисний тільки тоді, коли готується без поспіху, зі спокійною душею. Сучасне життя і так вимагає повної самовіддачі! Довірте приготування хліба професіоналам!

Майстри – пекарі мережі вегетаріанських кафе ЕкоБуфет подбають про те, щоб їжа на Вашому столі була і смачною, і здоровою! Адже ці люди не тільки професіонали в своїй справі, а й щиро поділяють ідеї здорового харчування – така кадрова політика мережі – тільки так можна гарантувати абсолютну якість продукції!

ЕкоБуфет пропонує своїм покупцям два види бездріжджового хліба і пісні крекери, так само приготовані за всіма правилами приготування живої, натуральної та корисної випічки:

  • Житній хліб, приготовлений на натуральній житній заквасці, прекрасно доповнить основні прийоми їжі. Його виразний, насичений смак буде добре поєднуватися з салатами зі свіжих овочів або хумусом. Кілька шматочків такого хліба зроблять Ваш обід не тільки дуже смачним, але і по – справжньому корисним.
  • Солодовий хліб, приготовлений на натуральній пшеничній заквасці з солодом, відмінно підійде до будь-якої страви, але особливо чудово солодовий хліб поєднується з супами пюре. Ніжна, кремова текстура таких супів, максимально розкривається, доповнена делікатним, ніжним смаком солодового хліба.
  • Пісний крекер – це справжня знахідка для тих, хто хоче швидко перекусити – він не тільки смачний, але і має безліч інших переваг! Насіння льону та соняшника, які входять до його складу, додадуть в раціон цінні мікроелементи і вітаміни. Кілька таких крекерів стануть корисним низькокалорійним перекусом, який зручно тримати під рукою. Натуральний трав’яний чай і хрусткий крекер скрасять вільну хвилинку і дозволять надовго забути про почуття голоду.

Купити бездріжджовий хліб на натуральних заквасках від ЕкоБуфет, можна, як ставши гостем кафе, так і замовивши на сайті. І, звичайно, для того щоб цей унікальний продукт розкрив всі свої цілющі властивості, їжа з якою він вживається, так само повинна бути здоровою і натуральною. І про це теж не варто переживати! Адже в асортименті ЕкоБуфет знайдеться «і хліб, і до хліба» – корисні овочеві салати і легкі вегетаріанські супи стануть ще смачніше, якщо до них подати здоровий, живий, бездріжджовий хліб на натуральній заквасці.

Пригощайтеся на здоров’я!