Дотримання розпорядку харчування - це енергія, здоров’я та краса
Блог

Дотримання розпорядку харчування – це енергія, здоров’я та краса

Тренд здорового харчування з кожним роком набирає неймовірних обертів, тому відкриваються цілі мережі магазинів та вегетаріанських ресторанів, де кожному покупцеві чи відвідувачеві пропонують лише якісні, смачні та поживні продукти і страви.

Якщо бажаєте мати здорове тіло, багато енергії, гарне самопочуття, необхідно дотримуватися правильного режиму харчування. Саме від того, що і коли ви їсте, залежить ваше здоров’я та краса. Харчуйтеся правильно та корисно – і ви матимете вроду, бадьорість та відмінну фізичну форму.

Поняття «режим харчування» має комплексний характер та включає такі показники: кількість прийомів їжі протягом дня; розподіл індивідуального меню за калорійністю, хімічним складом та масою продуктів; час прийому їжі і інтервали між ними.

Основні правила режиму харчування

  1. Регулярність прийому їжі. Харчуватися в один і той же час доби є одним із важливих факторів дотримання правильного розпорядку. Необхідно постійно дотримуватися вибраного вами режиму харчування, щоб уникнути стресу для травної системи. Тоді ваш організм віддячить вам гарним самопочуттям, а ви матимете чудовий настрій.
  2. Розумні інтервали між споживанням страв. Допустимим вважається проміжок часу тривалістю від чотирьох до шести годин. Саме такий інтервал забезпечує нормальну роботу системи травлення. Велика перерва між прийомами їжі провокує виділення великої кількості шлункового соку, що не дуже подобається нашим органам травлення. 
  3. Дотримання раціонального харчування. Кожен прийом їжі повинен складатися з необхідних організму вітамінів, білків, жирів, вуглеводів та мінеральних речовин.
  4. Прийнятний розмір порції страви. Споживання за один прийом їжі великої кількості калорій призводить до зниження працездатності, млявості та сонливості. Відчуття насиченості настає лише після 20 хвилин прийому їжі, тому бажано їсти не поспішаючи. 
  5. Дробне харчування. Здоровій людині достатньо трьох чи чотирьох прийомів їжі: сніданок, обід, вечеря та перекус. 
  6. Вірний розподіл кількості їжі. Найкращий варіант розподілу денної норми калорій: на сніданок вживати 25-30% від загальної кількості калорій; на обід – 35-40% , на вечерю – 15-20% , на перекус – 10-15%.
  7. Ретельне пережовування їжі. Розщеплення поживних речовин здійснюється лише у подрібненому вигляді. 

Одним з ефективних способів підтримання здоров’я та гарного самопочуття є дотримання принципів правильного харчування. Купуючи пп продукти, ви допоможете своєму організму нормалізувати роботу травного тракту, стабілізувати обмін речовин та покращити роботу серцево-судинної системи.

Дотримання розпорядку харчування - це енергія, здоров’я та краса

Режим правильного харчування для кожної людини індивідуальний та залежить від кількох зовнішніх факторів: місця проживання, біоритмів організму, особистих уподобань та інших. Наприклад, у когось пік активності травної системи спостерігається зранку, тоді як у інших шлунок краще переварює їжу в другій половині дня. Від цього залежить, коли саме необхідно споживати більш калорійну страву, а коли варто перекусити легкими для засвоєння продуктами.

Раціон на день

Результативність дотримання режиму харчування залежить від страв та продуктів, які ви вживаєте на сніданок, обід, вечерю та перекус. 

Сніданок є важливим прийомом їжі. Продукти, спожиті вранці, допомагають врівноважити рівень цукру в крові після пробудження. До ранкового раціону необхідно додавати продукти, які максимально забезпечать енергією та відчуттям ситості протягом тривалого часу.

На обід рекомендовано споживати не менше як третину об’єму калорій на день. Бажано обідати в проміжку часу від десятої до чотирнадцятої години, коли досягається максимум активності метаболізму. Чудовим варіантом для корисного та поживного обіду стануть страви з веганського меню. Саме рослинна їжа дуже легка для переварювання організмом, тому ви не лише втамуєте голод, а ще й отримаєте заряд бадьорості. 

Смажена та жирна їжа важкувата для травлення та впливає на якість сну, тому на вечерю слід вибирати некалорійні страви. 

Правильне харчування – це не лише вірно підібране меню на день, тиждень чи місяць. Це зміна якості всього життя, що дуже позитивно вплине на ваше здоров’я та зовнішність – ви завжди матимете відмінну фізичну форму.

ЕкоБуфет допомагає дбати про ваш збалансований та корисний раціон 

Магазин здорового харчування – це заклад для тих, хто обирає здоровий та смачний спосіб життя. Ми ретельно підбираємо асортимент товарів і гарантуємо їхню найвищу якість. Наші продукти – це смачна та корисна їжа, яка дозволить вам урізноманітнити своє меню.

Той, хто стверджує, що корисні рослинні страви прісні та одноманітні, точно, не відвідував наш заклад вегетаріанського харчування. Тут ви знайдете широкий вибір рослинних ковбас, сухофруктів та снеків, їжі швидкого приготування, молочних і рослинних товарів, напівфабрикатів, солодощів, чаїв і напоїв.

Дотримання розпорядку харчування - це енергія, здоров’я та краса

Представлені на прилавках магазину пп продукти наповнять ваш організм корисними речовинами та допоможуть зміцнити імунітет. Ми постійно оновлюємо асортимент товару та підбираємо лише найкраще та корисне для вас. 

Замовляючи доставку правильного харчування від ЕкоБуфету, ви піклуєтеся про своє здоров’я та гарне самопочуття. Також гарантовано отримаєте гарний настрій, зекономите свій час та урізноманітните здоровий раціон.

Меню вегетаріанського ресторану ЕкоБуфет розроблено з урахуванням найдрібніших деталей. Ми дотримуємося не лише норм калорійності кожної страви, але й піклуємся про необхідну кількість мікроелементів та вітамінів. Таких необхідних організму для відмінного функціонування і підтримки імунітету. Основа нашого меню – страви без м’яса та шкідливих домішок. Завдяки цьому рослинна їжа легка, ситна та зберігає всі корисні властивості. 

Кожна страва приготовлена нашими кухарями з любов’ю і теплом, тому вона така смачна і заразом корисна. Зруйнувати стереотипи про несмачну їжу здорового харчування дуже просто. Достатньо завітати до вегетаріанського ресторану ЕкоБуфет та спробувати наші вишукані, корисні та невимовно смачні страви. І ви обов’язково повернетеся до нас знову!