ЕкоБуфет - важливість закладів рослинного харчування
Блог

ЕкоБуфет – важливість закладів рослинного харчування

Кількість запитів в Google слова «веган» за останні п’ять років зросла у кілька разів, популярність здорового способу життя набирає шалених обертів. Безліч ресторанів, магазинів і кафе для шанувальників рослинного харчування відкриваються майже щодня і це чудова новина! Адже прямо на наших очах відбувається усвідомлення важливості ведення здорового способу життя, зміна пріоритетів і порядків у світі, що, безсумнівно, стане першим кроком до затвердження нашого суспільства як толерантного та високорозвиненого. 

Збільшення попиту на екотовари та розповсюдження вегетаріанських закладів в Україні призводить до покращення переважної більшості сфер суспільної діяльності, сприяє підвищенню рівня життя населення, що допоможе пришвидшити відновлення економіки після нашої Перемоги!

Актуальність екологічного бізнесу в Україні

Кожного року кількість людей, що долучаються до вегетаріанства/веганства росте у геометричній прогресії, а на сьогодні цифра вже досягла 11% від кількості жителів всієї планети, в той час, як лише три роки тому це число було у два рази менше. Серед мешканців нашої держави вегетаріанців та веганів близько 15% від загальної кількості населення. Світові тренди, звісно, впливають на поширення вегетаріанства та веганства, але в Україні цей напрямок розвивається особливо стрімко через наближення нашого народу до європейських цінностей.

Попри велику кількість страв із вмістом м’яса, традиційна українська кухня має схожість з вегетаріанською. Безліч доступних сезонних продуктів: капуста, картопля, буряк, цибуля, горох, а також ягоди та зелень – звичні складики щоденного раціону українців ще з давніх часів. До того ж, для багатьох в Україні важливим залишається дотримання Великого посту, незалежно від віросповідання чи будь-яких життєвих обставин, а більшість традиційних м’ясних страв досить легко зробити пісними чи, як кажуть, «веганізувати».

ЕкоБуфет - важливість закладів рослинного харчування

Деякі економічні аспекти

Господарська діяльність досить витратна, оскільки тваринництво потребує багато грошових вкладень на виділення територій, винайм працівників, розведення худоби, забезпечення належних умов для її утримання, їжі, медичних обстежень, догляду тощо. Більшість експертів зробили висновки, що набагато дешевше висадити та обробити ціле поле картоплі, аніж тримати на фермі одну корову протягом року. Отже, підсумовуючи, можна зазначити: вживання продуктів рослинного походження є вигідним з економічної точки зору.

Чим вирізняється еко-бізнес для вегетаріанців/веганів:

 • Не фінансується промислове тваринництво.
 • Більшою мірою використовується пакування, прилади та навіть елементи дизайну приміщень з екологічно чистих матеріалів чи хоча б сировин, що підлягає переробці.
 • Сприяння обізнаності людей у важливих екологічних питаннях.
 • Участь у відомих флешмобах щодо застосування безвідходної технології виробництва.

ЕкоБуфет – це смачно, корисно та недорого

Ми – мережа затишних вегетаріанських кафе, де можна харчуватися смачно, корисно та недорого! Наше меню постійно оновлюється та вдосконалюється, а робітники віддано працюють задля Вашого комфорту. Смачні страви від професійних кухарів нікого не залишать байдужими. Завітайте та спробуйте найкращі кулінарні шедеври вегетаріанської кухні!

Переваги нашого ресторану:

 • Здорова їжа.
 • Широкий асортимент страв, закусок і vega-товарів.
 • Невимушена атмосфера та затишок.
 • Якісне обслуговування.
 • Веганське меню.
 • Приємні ціни.
 • Можливість замовлення на винос.
 • Багато позитивних відгуків.
ЕкоБуфет - важливість закладів рослинного харчування

Ресторан здорового харчування ЕкоБуфет знаходиться за адресою: пр-т Степана Бандери, 23. У закладі є можливість замовити доставку по Києву від Glovo за номером телефону +38 (067) 382 41 08.

Запрошуємо однодумців і шанувальників здорового способу життя до вегетаріанського кафе корисної та невимовно смачної їжі!