Фінікова паста “Green Lane” 1 кг

149,00 грн

Фінікова паста GREEN LANE -смачний  та корисний продукт,пастеризований,термостабільний, БЕЗ ГМО, БЕЗ ГЛЮТЕНУ,БЕЗ будь-яких наповнювачів,консервантів.ароматизаторів та штучних інгредієнтів.Паста виготовлена на сучасному виробництві, сертифікованому у відповідності до ISO22000:2005. Результатом є 100% натуральна і ніжна за текстурою,кремо-подібна паста . Паста має солодкий смак, трохи карамельний,приємний смак і аромат  з легкими фруктовими нотками, не містить не приємних присмаків.

Фінікова паста може бути використана наступним чином :

  • як начинка чи складова для цукерок, пирогів, круасанів, випічки
  • як основний інгрідієнт для закуски
  • як основа чи додаток до соусів чи йогуртів
Корисні властивості
Головна корисна властивість фініків – швидке насичення організму, чому сприяють різні поживні речовини та вітаміни, у великій кількості представлені у продукті. Саме вони дозволяють організму отримати все необхідне для будівництва нових клітин та нормального функціонування кожного життєво важливого органу та систем.
Фініки допомагають організму очищатися від токсинів і шкідливих речовин, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, борються з поганими бактеріями, зупиняють поширення в кишечнику інфекцій, чому сприяють пектини та нікотинова кислота, що є у складі даного продукту.
Опис

Опис

Фінікова паста "Green Lane" 1 кг