Back

Вино ігристе Henkell AlkoholFrei Безалкогольне біле напівсолодке0.75 л 0%

180 грн

Henkell AlcoholFrei Sparkling Wine — це унікальне біле ігристе вино, створене спеціально для людей, які з тієї чи іншої причини не вживають алкоголю.
Вино виготовляється на основі ексклюзивної технології звільнення від спирту.
Щоб вилучити з напою алкоголь, застосовується високий тиск та низька температура, при цьому смакові якості не втрачаються.
Це дозволяє досягти утворення спиртових пар та видалення їх природним способом.

Повноцінна насолода від ігристого вина для тих, хто вважає за краще відмовитися від вживання алкоголю.
Світла, прозора пляшка своїм виглядом вказує на смак – легкий та фруктово-свіжий – запрошуючи підняти келих, не обов’язково чекаючи приводу.
Витончений фруктовий букет груші та яблука з легкою ванільною ноткою… Соковитий, свіжий, тонкий цитрусовий аромат… Це все про Henkell AlcoholFrei

 

Sparkling Wine — безалкогольне ігристе вино. Завдяки унікальній технології випарювання спирту, напій не втрачає елегантного присмаку.
Свіжий легкий смак із пікантною кислинкою із фруктовими відтінками…
Це все про безалкогольне ігристе вино Henkell AlcoholFrei Sparkling Wine, яке так добре підходить зі стравами з птиці, овочами та морепродуктами. А також — ідеально як аперитив.
Найвищий стандарт якості — це рецепт успіху, який, як і раніше, застосовується сьогодні.
Henkell AlkoholFrei — одне з найпопулярніших ігристих вин у Німеччині з 1964 року.
Чудовий продукт, він не потребує особливого уявлення.

Якщо ви хочете відмовитись від алкоголю, але не від чудового ігристого вина, для цього є такі ж безалкогольні варіанти, зберігаючи первісний смак вина.