Якщо ви бажаєте, щоб на святковому столі на честь днів народження дітей, весілля, ювілею, Нового року, Різдва та інших важливих дат були тільки корисні та смачні страви – замовляйте їх в ЕкоБуфеті. Авторське меню кафе складається з рослинних альтернатив традиційним стравам. Усі вони збалансовані за показниками білків, жирів та вуглеводів, а також не містять домішок та консервантів. Свіжі та поживні святкові страви точно вразять ваших гостей смаком та різноманіттям. 

Зробіть своє замовлення за телефоном ЕкоБуфету: (067) 382 41 08.

Чи приходьте до нас особисто для складання меню за адресою: м. Київ, м. «Почайна», просп. Степана Бандери, 23г (з боку вул. Богатирської).

Замовляйте: Приклад меню

Здорове харчування

Здорове харчування: як адаптувати методику під власні потреби

Здорове харчування напряму пов’язується з відсутністю страху перед їжею. Попри поширену думку, воно також не передбачає серйозних обмежень у продуктах. Навпаки, до здорового харчування приходять як до альтернативної системи, яка дозволяє вживати будь-яку їжу в потрібній організму кількості. Важливим є момент розпізнавання фізичного голоду та реальних потреб.  Основою цієї системи є збалансованість меню з необхідними організму білками, жирами, вуглеводами (БЖВ), вітамінами та мінералами.

Хочу дотримуватися здорового харчування: меню та рекомендації

При рослинному харчуванні слід уважно підходити до балансу БЖВ та насичувати організм достатньою кількістю білка. Єдиним рослинним білком, що містить повний набір важливих для здоров’я амінокислот, є соя, тому вегетаріанці та вегани обов’язково повинні включати її до свого раціону.

Запам’ятайте, що здорове харчування – це:

 • розпізнавати потреби тіла та емоційний голод, не намагатися заглушити почуття їжею;
 • різноманітне та збалансоване меню без заборонених «поганих» продуктів;
 • пошук власної комфортної системи харчування замість наслідування чужої;
 • здорові та корисні альтернативи продуктам з пустими калоріями (фастфуд, солодощі);
 • відсутність зациклення на цифрах: калорійності кожного шматка їжі, власної ваги чи об’ємів.

Здорове харчування – це не тимчасове обмеження, це методика, якої потрібно дотримуватися усе життя, а для цього необхідно змінити ставлення до себе, свого тіла та їжі, яка має його насичувати й оздоровлювати. У довготривалій перспективі це докорінно змінює зовнішні та внутрішні показники, покращуючи їх. 

Сайт здорового харчування EcoBuffet: розповідаємо, як покращити життя

Принципи правильного харчування направлені на гармонійне функціонування організму, повноцінну життєдіяльність, укріплення здоров’я та імунітету, профілактику різноманітних хвороб. Якщо ви вирішили дотримуватися здорового харчування, сайт EcoBuffet – джерело корисної інформації щодо переходу на цю систему. Адаптуйте під себе наші рекомендації, щоб збалансувати своє корисне рослинне меню та повністю змінити життя.

Індивідуальне меню здорового харчування складається на основі таких параметрів, як вік, стать, вага та зріст, рівень фізичної активності, спосіб життя. Будь-який раціон має містити фрукти, овочі, бобові, насіння, горіхи та злаки. Крім того, на користь їжі впливає спосіб її приготування: рекомендується більше готувати на пару замість варіння, а смаження замінювати якомога частіше на запікання.

Продукти для здорового харчування купити можна у ВегаЛавці, що працює на базі вегетаріанського кафе ЕкоБуфет. Ознайомитися з асортиментом рослинної продукції також можна на сайті.

Продукти здорового харчування у магазині VegaLavka:

 • рослинні ковбасні вироби: сосиски, шпикачки, шинка, ковбаса в асортименті зі зниженим вмістом жиру та високим показником білка;
 • рослинні сири на основі модифікованого крохмалю та кокосового масла;
 • альтернативні солодощі, зокрема шоколад ручної роботи без білого цукру, мармелад на цитрусовому пектині, фруктові, протеїнові та горіхові батончики;
 • сухофрукти та корисні снеки з високим вмістом білка;
 • натуральний мед, підсолоджувачі, згущене кокосове молоко;
 • напівфабрикати з горіхового, соєвого та пшеничного протеїну;
 • корисна їжа швидкого приготування (крем-супи, каші);
 • рослинна олія та масло.

Все це допоможе веганам та вегетаріанцям смачно та різноманітно харчуватися, зберігаючи міцне здоров’я та підтримуючи тіло у формі. Також варто вести активний спосіб життя, впроваджуючи фізичну активність, що допоможе тримати баланс між калоріями, що поступають в організм, та витратою енергії.

Де замовити продукти та страви здорового харчування в Києві

Веганське кафе ЕкоБуфет та крамничка рослинної продукції ВегаЛавка знаходяться за адресою: просп. Степана Бандери, 23 (м. «Почайна», орієнтир ТЦ «Городок», вхід з вул. Богатирської). У меню закладу представлені авторські рослинні аналоги традиційних страв української, італійської, індійської, грузинської кухні зі збалансованим складом. Вам точно сподобається й вибір корисних солодощів, а також рослинних десертів і тортів. Рекомендуємо насолодитися ними разом з нашими кавовими напоями та чаєм.

Ви можете дізнатися цікаві факти про здорове харчування на сайті ЕкоБуфета та замовити продукцію ВегаЛавки з адресною доставкою по Києву службами Bolt та Glovo, а також службами таксі за цінами перевізника.